אודות קבלן.נט

בשעה טובה ומוצלחת החלטתם לשפץ את הבית והגיע הזמן להוציא מכרז בין כמה קבלנים. עכשיו נשאלת השאלה – איפה מאתרים קבלן מתאים? בדיוק בשביל כך הקמנו לשירותכם את אתר קבלן נט.

עשרות קבלנים מומלצים
המקצוענים של קבלן נט בחרו מבין אלפי הקבלנים הפועלים בישראל את הקבלנים הטובים ביותר מכל תחום ואיגדו אותם במאגר מידע אחד שכולל קבלנים מומלצים בלבד. הקבלנים שמומלצים על ידי קבלן נט עוברים סינון קפדני ובקרה מתמדת. מאגר המידע של קבלן נט מחולק לקטגוריות כך שכל אחד יכול למצוא בדיוק את הקבלן שהוא צריך – מי שצריך קבלן לעבודות שלד יקבל רשימה של קבלני שלד מומלצים; מי שצריך קבלן איטום יקבל רשימה של קבלני איטום מומלצים; מי שצריך מפקח בנייה יקבל רשימה של מפקחי בנייה מומלצים וכן הלאה.

אתר קבלן נט גם חוסך עבורכם את הטרחה בארגון מכרז, כי בפועל קבלן נט עורך עבורכם גם את המכרז ומעביר לכם הצעות מחיר מכמה קבלנים מומלצים. בנוסף, קבלן נט מנגיש לכם מידע רב הכולל מחירונים עדכניים לכל סוגי השיפוצים, טיפים וסיוע בחישוב עלויות השיפוץ.
בסופו של יום, המשמעות של לעבוד עם קבלן מומלץ שעבודתו נבחנה על ידי מומחים ושמחויב, על פי כללי קבלן נט, לאמות מידה שירותיות ומחירים הוגנים,  מעניקה לכם הרבה מאוד שקט נפשי. 

עושים את המכרז בשבילכם!

משפצים? בונים?

אל תשלמו הון תועפות!

מלאו את הטופס הבא
ונציג יחזור אליכם
תוך 3 שעות עסקים:

חשמל
----------

תחומי שירות:

צביעת דירה
----------
שיפוץ דירה
----------
גבס
----------
שיפוץ עסק
----------
אינסטלציה
----------
 


משפצים? בונים?

אל תשלמו הון תועפות!

או מלאו את הטופס הבא
ונציג יחזור אליכם
תוך 3 שעות:

חייגו: 074-769-1463

קבלו הצעת מחיר בהקדם
חייגו: 074-769-1463

home6, home, house, building
stack-list, stack-list, files, paper, pages
facebook, facebook, social